Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
~gość~ napisał:
a po jakie licho mieli by do tej dziury zjeżdżać aż z Anglii albo Francji i męczyć się z głupim narodem.
Musi być NASZ NAŁĘCZOWSKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goguś napisał:
Jestem mieszkańcem tych okolic i ogarnia mnie ŻAL... Nad zafajdanym losem p. Lenartowicza... Oto na małą wioske pod Nałęczowem przyjeżdża zza oceanu Amerykanin. Ma pare dolców w kieszeni, więc myśli że ma i władzę. Pamiętam przed wyborami na Burmisrza jak p. Lenartowicz przejeżdżał się swoim amerykańskim autem obklejonym plakatami z wizerunkiem p. Ćwieka. A tu UPS...! Ćwiek mu teraz zabił "ćwieka" :-) A Ci "drobni kupcy", którzy robią p. Lenartowiczowi koło pióra to zapewne KRAK & Czirmen...hihihi... Osobiście należę do grona osób, które w d... mają p. Lenartowicza i tą całą jego inwestycję. A nawet powiem, że HMWD. Myslał cwaniaczek, że wydyma wszystkich w okolicy i będzie łoił kaskę... A tu nie!!!))) PANIE LENARTOWICZU !!! NIE TĘDY DROGA !!! Daj se pan spokój z tym pawilonem handlowym- otwórz pan w tym lokalu jakąś tanc-budę... Okoliczna młodzież będzie miała gdzie się zabawić, a i "kupcy" będą spać spokojnie...
Szkoda że były burmistrz zajęty jest rozbudową swojejBIEDRONKI_POLANKI bo byśmy go wybrali zwolniłby z podatku rozwijający się GS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaz napisał:
Szkoda że były burmistrz zajęty jest rozbudową swojejBIEDRONKI_POLANKI bo byśmy go wybrali zwolniłby z podatku rozwijający się GS
"kaz", a po jaki h... on nam jeszcze potrzebny? Czy za swojej wieloletniej kadencji zrobił coś konkretnego? Pokaż mi miotłę, która miecie od siebie...? Pewnie dobiłby takiego Lenartowicza, bo i on teraz należy do grona biednych- drobnych "kupców" nałęczowskich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponoć Ćwiek przegrał w Rufusie plan zagospodarowania przestrzennego w pokera. A wszystkim mówi że starostwo mu nie oddało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coście się ludzie czepili tego Ćwieka. Robi co do niego należy i miarę dobrze sobie z tym radzi, jak na człowieka bez doświadczenia. Jeżeli chodzi o biedronkę to bardzo dobrze, że by powstała i gów...o mnie to obchodzi czy zbudował to Lenartowicz, jego stary czy ktokolwiek inny, a tym bardziej czy jest to kapitał chiński, francuski czy azerbejdżański. Ważne, że ceny by spadły i rozwijałaby się zdrowa konkurencja. Co do całej tej chorej sytuacji to winny jest urząd, który wydał pozwolenie na budowę i to wszystko. Człowiek chciał rozkręcić interes i miał do tego pełne prawo i wszyscy tu wielcy krytycy pewnie też by tak chcieli ale brak im odwagi na tak duże inwestycje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazł się obrońca uciśnionych... Słowa krytyki też są naszym prominentom wskazane... Czy Ćwiek dobrze sobie radzi na tym stanowisku- poczytaj to forum... Ja nie znalazłem pozytywów na jego temat. Komuś tu zabrakło kompetencji, by być Burmistrzem uzdrowiskowego miasteczka. Skoro nie miał doświadczenia to po jaki h... się pchał na ten stołek? Lenartowicz-cwaniaczek myślał, że wszystkich sobie kupił w gminie? Widocznie dla kogoś zabrakło doli, więc mu utarł nocha... Skrucha pokazana przez niego w TV jest żenująca... WESOŁYCH ŚWIĄT !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goguś napisał:
Znalazł się obrońca uciśnionych... Słowa krytyki też są naszym prominentom wskazane... Czy Ćwiek dobrze sobie radzi na tym stanowisku- poczytaj to forum... Ja nie znalazłem pozytywów na jego temat. Komuś tu zabrakło kompetencji, by być Burmistrzem uzdrowiskowego miasteczka. Skoro nie miał doświadczenia to po jaki h... się pchał na ten stołek? Lenartowicz-cwaniaczek myślał, że wszystkich sobie kupił w gminie? Widocznie dla kogoś zabrakło doli, więc mu utarł nocha... Skrucha pokazana przez niego w TV jest żenująca... WESOŁYCH ŚWIĄT !!!
zenujacy to jestes ty a piszac nazwiska innych napisz i swoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkanka napisał:
zenujacy to jestes ty a piszac nazwiska innych napisz i swoje
UPS !!! Czyżbym trafił w czyjś czuły punkt??? heheheheh...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazywam się Bond... Janek Bond, a Ty kto???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goguś napisał:
UPS !!! Czyżbym trafił w czyjś czuły punkt??? heheheheh...
nie trafiłes pana lenartowicza nie widziałam w zyciu na oczy ale w... mnie twoje texty. twoja zasada jak i innych biednych ludzi z małymi sklepikami w naleczowie : JESLI NIE UMIESZ ZROBIC SAMEMU LEPIEJ ZEPSUJ TEMU DRUGIEMU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkanka napisał:
nie trafiłes pana lenartowicza nie widziałam w zyciu na oczy ale w... mnie twoje texty. twoja zasada jak i innych biednych ludzi z małymi sklepikami w naleczowie : JESLI NIE UMIESZ ZROBIC SAMEMU LEPIEJ ZEPSUJ TEMU DRUGIEMU
Biedny ten kraj ale nie przez ubóstwo portfeli tylko mózgów. Zasługujemy na to aby czołowe firmy w Polsce nazywały się Biedronka czy Provident bo sami niewiele możemy wymyśleć a już na pewno nie umiemy współpracować ze sobą. "Mieszkaniec" to pewnie sam burmistrz pod tym pseudonimem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam gdzies jak bedzie sie nazywal sklep gdzie bede robiła zakupy raczej interesuja mnie ceny bo w biedronce stac mnie na pomarancze dla dzieci a w sklepach w naleczowie nie!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro tj. w niedzielę 27.12.2009 r. TVP3 info o godz.20.50 w programie "Młodzież Kontra czyli.....Pod ostrzałem" Gościem młodzieżówek partyjnych będzie: Generał Broni Mieczysław Bieniek Polski Przedstawiciel przy Komitetach Wojskowych NATO i UE,doradca wojskowy Premiera Donalda Tuska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkanka napisał:
nie trafiłes pana lenartowicza nie widziałam w zyciu na oczy ale w... mnie twoje texty. twoja zasada jak i innych biednych ludzi z małymi sklepikami w naleczowie : JESLI NIE UMIESZ ZROBIC SAMEMU LEPIEJ ZEPSUJ TEMU DRUGIEMU
Sądząc po Twojej wypowiedzi, to jednak trafiłem... CEL ZAMIERZONY ZOSTAŁ OSIĄGNIĘTY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem inwestycja Pana Lenartowicza ma zarówno plusy i minusy. Ja widzę więcej plusów. Ta biedronka daje 15 miejsc pracy. Daje szanse młodym ludziom bez większego doświadczenia legalnie zarobić pieniądze. Nie każdy ma znajomości. Dla niektórych ten sklep to szansa na lepsze życie. Mnie osobiście nie stać na robienie zakupów w Nałęczowie. Dla mnie te ceny są kosmiczne. Owszem zdaję sobie sprawę że utarg sklepów w Nałęczowie i okolicach będzie mniejszy niż dotychczas. Rozumiem ich strach przed bankructwem. Jednak nie przesadzajmy, nie stracą nagle takiej ilości klientów by zbankrutować. Odnośnie Biedronki jako znaku współczesnego konsumpcjonizmu i związanego z tym zagrożenia dla atrakcyjności "ducha" Nałęczowa - zgodziłabym się z tym gdyby ta hala miała stanąć w centrum. A co do urzędników. Dlaczego błąd został tak późno zauważony? Dlaczego władze(burmistrz) w Nałęczowie tego nie zrobiły? Potem w Puławach? Dopiero w Warszawie to zauważono. Może gdyby to zrobili wcześniej oszczędzono by tyle czasu i nerwów. A przede wszystkim Pan Lenartowicz nie poniósłby takiej straty finansowej. Teraz prawdopodobnie zostanie z niczym, poza dużym kredytem. Odnośnie do niektórych osób komentujących. Po prostu piszecie komentarze sensowniejsze. I nie wykorzystujcie forum do mieszania innych z błotem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze dziewczyna mowi!!polejcie jej!!! eee zlęknięci sklepikarze z nałeczowa,przeciez nie zbankrutujecie hala stoi w Kol. Bochotnica ,trzeba i tak autem do niej dojechac, a tacy kuracjusze i tak pójda do superhipcia marketa,bo mają pod ręka.Także nie róbcie w majty bedzie dobrze. a co do władzy to juz lepiej rozmawiać o pogodzie!!!choc i ona nie pewna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYTAT(bs kurów fan @ 18.12.2009, 16:03:50) * Dlaczego?Wystarczy spojrzec na prking pod bankiem jaką piekną limuzyne kupił prezesowi pan Lenartowicz w zamian za kredyt. To pomówienia! Honda to był "wkład własny".
kurpik napisał:
To pomówienia! Honda to był "wkład własny".
Eeeee... Prezes nie jest taki. Ale przyciemnili sobie szyby w tej hondzie i woza sie z barabaszowa po krzakach. Poprzednia honda byla za mala. Podobno awansowal ja z sekretarki na swoja zastepce. Wiec stac go na wszystko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
CYTAT(bs kurów fan @ 18.12.2009, 16:03:50) * Dlaczego?Wystarczy spojrzec na prking pod bankiem jaką piekną limuzyne kupił prezesowi pan Lenartowicz w zamian za kredyt. To pomówienia! Honda to był "wkład własny". Eeeee... Prezes nie jest taki. Ale przyciemnili sobie szyby w tej hondzie i woza sie z barabaszowa po krzakach. Poprzednia honda byla za mala. Podobno awansowal ja z sekretarki na swoja zastepce. Wiec stac go na wszystko!
Ha ha ha. Ale to, co piszesz jest totalnie off-topic! A swoją drogą - wszyscy i tak wiedzą jak omotała go ta łach**ra. To biedny gość jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha,ha,ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gdyby p. Lenartowiczowi by się udało TVP lublin robiła by program o kilkudziesięciu - kilkunastu - kilku płaczących kupcach ich żonach i dzieciach. p.Lenartowicza w ogóle by pewnie ich los nie poruszył.Miał by zapewniony byt do końca życia. Kupcy życie na zasiłku. Przeciętny nałęczowski kupiec płaci rocznie do gminy podatek taki jak 10 mieszkańców- podatek od powierzchni na której pracuje. To też wpływa na cenę w sklepie. Gdyby p. Lenartowiczowi udało się w Biedronce byłoby taniej - ale sklepik z naprzeciwka do którego w ciągu 5 minut można było dotrzeć i zrobić zakupy przestałby istnieć. Nie opłacałoby się go prowadzić gdyby ludzie kupowaliby w nim tylko chleb. Gdyby p. Lenartowicz wybrał innego architekta to osoba która układa dla naszej gminy plany pierwsza by protestowała na łamanie prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...